Véget ért a 2026-os megyei úszós egyéni bajnokság Mosonszolnokon, amely szoros versenyt hozott.
Összesen 27 versenyző vágott neki a kétnapos megmérettetésnek, az erős lehűlés és a szél megnehezítette a versenyzők dolgát, de a fogásokra így sem lehet panasz. Egy országos színvonalú pályán horgászhattak a gyönyőrű halakra. A második napra a rakósbotos táv dominált, és mivel az időjárás miatt a ponytok nem minden helyen voltak étvágyuknál, előkerültek a pálya híres dévérkeszegei, amiből szintén nagy súlyt tudtak fogni a versenyzők. Az eredmények tekintetében a vége nagyon szorosan alakult, a versenyt Hamar Ferenc nyerte 4 ponttal, több fogott súllyal, a szintén 4 pontos Török Zsolt előtt, a harmadik helyre Csuti Balázs ért be 5 ponttal és a pályán fogott legtöbb összsúllyal (75.900). Hatalmas köszönet a Mosonszolnoki Horgász Egyesületnek a pályáért és a rendezésben való részvételért! Biztosan látunk itt még országos versenyeket! Gratulálunk a helyezetteknek, és köszönjük a részvételt!
















