Gyermeknapi horgászverseny ajándékokkal és pontyokkal

Ha május utolsó vasárnapja, akkor Gyermeknap. És ha Gyermeknap, akkor horgászverseny!

Szövetségünk horgászegyesülete a mai napon horgászversennyel, sok-sok finomsággal és ajándékkal örvendeztette meg a gyermeknapi horgászversenyére ellátogató gyermekeket. Korán kellett kelni a gyerekeknek, hiszen 8 órakor már megszólalt az etetést és horgászatot jelző duda a győri Merkur-tavon. Összesen 22 kis és nagy lány és fiú részvételével vette kezdetét a verseny. A halak elég finnyásan ettek, így bár horgon több ponty is volt, de szákba terelni csak néhányat sikerült közülük. Azok sem bánkódhattak, akiknek most nem sikerült halat fogniuk, mert ajándékot ők is kaptak. Az eredményhirdetés végére megérkezett a pizza is és végül a melegben még jégkrémek is jutottak a gyerekeknek!

Az I. kategóriában (3-11 évesek) Hegyi Hunor lett az első, megelőzve Véger Gergőt, Felpéczi Ferencet és Gecsei Alízt. A II. kategóriában Miletics Luca győzött, második Hatos Dávid, harmadik pedig Sulyok Zsolt lett.

Köszönet mondunk a Magyar Országos Horgász Szövetségnek a helyezettek ajándékaiért, melyek az ifjúságneveléshez kapcsolódó HUNOP pályázattal érkeztek! Ugyancsak köszönet a Nádorvárosi Sporthorgász Egyesületnek, aki a horgászvizet biztosította a versenyhez, Bedics Istvánnak, Prikler Sándornak, Hamar Ferencnek és Hamar Ferencné Erzsinek, akik a szervezést és lebonyolítást végezték, Kelemen Miklósnak (Film-M) a rövidesen elérhető kisfilmért és köszönet Gondár Flórának és Gecsei Ádámnak az Acca és zokni könyvekért!

Jövőre ismét találkozunk!

Kedvelt bejegyzések