Nagyszabású előnevelt süllőtelepítés zajlik Győr-Moson-Sopronban. A megyei horgász szövetség szerdán kezdte el a süllők kihelyezését, pénteken fejezi be azt.
Előreláthatóan 175 ezer darab kis süllővel gazdagodnak vizeink. A szövetség segíti az egyesületek telepítését is. Összesen 16 egyesületnek juttatjuk el az általuk rendelt előnevelt süllőt.
Vizeinkben egyébként már jelentős mennyiségű fehérhal ivadék található, ami jó hír a kitelepített halak megmaradása szempontjából.

















