Gyermek és ifjúsági horgászbajnokság

DSC04091A Sporthorgász Egyesületek Győr-Moson Sopron megyei Szövetsége június 14-én rendezte meg a Mosoni Duna Holtágon a Czigány István gyermek és ifjúsági megyei egyéni horgászbajnokságot. A megmérettetésen a fiatalok két korcsoportban mérték össze felkészültségüket. A gyermekek kategóriájában Kis Adrienn győzött, a második Makai Marcell, a harmadik Bogdán Bálint lett. Az idősebbek között Szele Dániel nyerte a bajnokságot, mögötte dobogóra léphetett Vári András és Horváth Mihály. A lányok mezőnyében gyermek kategóriát is megnyerő Kis Adrienné lett az aranyérem. A huszonegy fős mezőny összesen húsz kilogramm halat fogott. A zsákmány nagyrészt apróhalakból és keszegfélékből állt. A Sporthorgász Egyesületek Győr-Moson-Sopron megyei Szövetsége ezúton is köszönetét fejezi ki azoknak, akik segítő szándékukkal hozzájárultak a megyei gyermek horgászverseny megrendezéséhez. A győri Aniversum Horgászcentrum jóvoltából minden induló etetőanyagot, a helyezettek pedig horgászati aprócikkekből álló ajándékcsomagot kaptak.