Fiatalok bajnoksága Győrben

horgszov_08_28

A Sporthorgász Egyesületek Győr-Moson-Sopron megyei Szövetsége augusztus 24-én rendezte meg a Czigány István Gyermek és ifjúsági megyei bajnokságot a győri Nádorvárosi Sporthorgász Egyesület Merkúr taván. A napos, de szeles, lehűlő időben megtartott horgászversenyen összesen 21-en vettek részt. A gyermekek között 7460 grammal Vári András nyert, mögötte 7190 grammal Hoffer Réka lett a második, míg a dobogó harmadik fokára 3520 grammal Falaky Zsófia állhatott fel. Az ifjúsági horgászok között 16.840 grammal Szele Dániel lett a bajnok, az ezüstérmes 1900 grammal Vörös Máté, a bronzérmes 1810 grammal Horváth Mihály lett.

A gyermek korcsoport bajnoka Vári András az erős szél miatt végig rakós bottal horgászott. A Rábatext Horgász Egyesület tagja hét pontyot fogott, a bajuszosok csonti és pinki kombinációra kaptak.

A Sporthorgász Egyesületek Győr-Moson-Sopron megyei Szövetsége ezúton is megköszöni a szülők segítségét, támogatását, hogy lehetővé tették a fiatalok versenyzését.

Fotó: Nagy Csaba